آخرین مطالب وبلاگ

Uncategorized

اولین رویداد ایده‌پردازی مردمی با عنوان جشنواره تهران ۱۴۰۴ به منظور جلب

ادامه مطلب »
مدیریت مطالبات
بلاگ

مدیریت مطالبات با بیمه دیجیتال

افزایش هزینه مطالبات و پیچیدگی مدیریت مطالبات از مهمترین چالش‌هایی است که امروزه شرکت‌های بیمه درمانی و سایر بیمه‌گران خصوصی با آن روبرو هستند. دیجیتالی‌سازی هر مرحله از روند مدیریت مطالبات و خسارت‌ها ، از ورود داده گرفته تا پرداخت، امکان ساده‌سازی فرایند و همچنین افزایش کارایی و دقت را فراهم می‌آورد.

ادامه مطلب »
مدیریت استعداد
بلاگ

مدیریت استعداد در صنعت بیمه

پیاده‌سازی استراتژی مدیریت استعداد مانند ستراتژی کسب‌وکار به تمرکز و تلاش زیادی احتیاج دارد. خصوصا در صنعت بیمه که شاهد تغییرات سریع هستیم. فناوری‌های جدید نیز به سرعت در حال گسترش هستند. به طور خاص، ابزارهای دیجیتال نظیر Analytics و هوش مصنوعی، بر کلیه عملکردهای اصلی بیمه تأثیر دارند.

ادامه مطلب »
بانک بیمه
بلاگ

استراتژی بانک بیمه در دنیا

با مهاجرت مشتریان به کانال‌های ارائه خدمات دیجیتال و از راه دور، مراکز تماس با جهش زیادی در حجم تماس ورودی مواجه شدند. تأثیر این اتفاقات بر بانک بیمه بسیار سریع بود و تا زمان بازتعریف مدل جدیدی برای ادامه همکاری بین بیمه‌گران و بانک‌ها ادامه خواهد داشت.

ادامه مطلب »
تغییر در بیمه
بلاگ

چرا تغییر در بیمه سخت است؟

همه می‌دانند که موفقیت در دنیای کسب‌وکار امروز که با سرعت تغییر کرده و به سمت آینده حرکت می‌کند، نیازمند استفاده از فناوری‌هایی است که سرعت و چابکی را افزایش می‌دهد. اما با همه این قواعد تغییر در بیمه کار سخت و دشواری است.

ادامه مطلب »
ارزش گذاری در بیمه
بلاگ

اهمیت ارزش گذاری در بیمه

بیمه‌گران هنوز هم به سختی به دنبال راه حلی می‌گردند که بتواند به نیاز مشتری‌هایشان برای حفاظت از ارزش برند، اعتبار و مالکیت فکری پاسخ بدهد. در واقع امروز ارزش گذاری در بیمه یکی از مهم ترین چالش‌های این صنعت به شمار می‌رود. 

ادامه مطلب »