رقابت بین‌المللی بیمه‌گری دیجیتال

موسسه دیجیتال اینشورر TDI (The Digital Insurer) یکی از معتبرترین موسسات حوزه تحول دیجیتال و اینشورتک در دنیاست و دارای بزرگترین پایگاه داده‌ای اینشورتک در جهان می‌باشد. این موسسه دارای گواهی‌نامه‌ها و دوره‌های تخصصی ویژه در حوزه اینشورتک و تحول دیجیتال بوده و در بیش از 50 کشور دنیا مشاوره‌های سازمانی به شرکت‌های بیمه و موسسات و استارتاپ‌های اینشورتکی ارائه می‌دهد.
این موسسه همکاری‌های متعددی با شرکت‌های بیمه از قبیل شرکت بیمه زوریخ، شرکت بیمه سانلایف، شرکت بیمه ای آی ای(AIA)‌، شرکت بیمه سوئیس‌ری، شرکت بیمه اچ اس بی سی(HSBC)، شرکت بیمه دی بی اس(DBS)، شرکت بیمه مت‌لایف، شرکت بیمه چاب(chaab)، شرکت بیمه عمر دای ایچی، شرکت بیمه ام اس آی جی(MSIG) در نقاط مختلف دنیا داشته است. حوزه‌های اصلی فعالیت‌های این موسسه عبارتند از:
1- مشاوره‌های سازمانی برای تحول دیجیتال و اینشورتک
2- آکادمی ویژه تحول دیجیتال و اینشورتک
3- پایگاه داده‌ای مرجع اینشورتک در دنیا
4- رقابت جهانی بیمه دیجیتال

 

پلنت به عنوان اولین مرکز نوآوری بیمه و مالی از ایران به عنوان همکار رسمی شعبه ترکیه این موسسه شناخته شده است. در این راستا پلنت تلاش می‌کند تا ظرفیت‌های موجود اینشورتک و شرکت‌های بیمه و پروژه‌های تحول دیجیتال انجام شده در ایران را در جایگاه‌های بین‌المللی ارائه و عرضه کرده و از پتانسیل‌های بین‌المللی برای ارتقای سطح اینشورتک و تحول دیجیتال در صنعت بیمه ایران بهره بگیرد.

انجمن‌های بیمه دیجیتال - ‏TDI CONNECT

_ بزرگترین انجمن و پایگاه اطلاعاتی دانش بیمه‌ای
_ بیمۀ دیجیتال در دسترس شما / پلتفرمی تعاملی با کاربردی آسان
_ دستیابی به دانش و روابطی مادام‌العمر / بدون هیچ هزینه‌ای
_ انجمن‌های محلی و جهانی / همگی در یک اپلیکیشن

یادگیری بیمه برای عصر دیجیتال- ‏TDI ACADEMY

_ اولین برنامه آموزشی پیشرو در زمینه بیمه دیجیتال
_ دارای اعتبارنامه CII
_ همراه با بازخوردهایی فوق‌العاده از طرف حامیان و مشارکت‌کنندگان
_ ارائه فرصت‌های یادگیری ترکیبی مبتنی بر تقاضا / در مقیاس جهانی

تسریع روند مقبولیت اینشورتک در مقیاس جهانی - ‏TDI Tech

_ بزرگترین بانک اطلاعاتی اینشورتک در جهان که به‌طور رایگان قابل دسترسی است / فهرست راهنما در زمینۀ اینشورتک
_ بازاریابی دیجیتال برای شرکت‌های فناوری، غرفه‌های دیجیتال کوچک یا بزرگ، ویدئوهای موردتوجه، مقالات، گزارش‌های رسمی دولتی، وبینارها و غیره
_ ارائه جوایز در زمینه بیمه دیجیتال در سطح جهانی / برای تقدیر از نوآوری و تحول

بیش از 5000 مشترک

بیش از 5000 شرکت‌کننده

بیش از 4000 اینشورتک

رقابت‌ جهانی بیمه دیجیتال 2022

رقابت‌های جهانی بیمه دیجیتال 2022 نوآورانه‌ترین فناوری‌های اینشورتک را در آسیا و اقیانوسیه، اروپا، خاورمیانه، آفریقا (EMEA) و قاره‌های آمریکای شمالی و جنوبی به نمایش می‌گذارد و بستری برای کارآفرینان اینشورتک فراهم می‌کند تا به دیگران توضیح دهند که چگونه به تسریع روند تحول دیجیتال بیمه کمک می‌کنند و به طور شفاف عنوان کنند که چگونه به مشکلات صنعت رسیدگی کرده و یا با استفاده از فرصت‌های جدید در بازار ارزش‌آ‏فرینی می‌‌کنند. برندگان منطقه ای در رقابت‌های جهانی نوآوری اینشورتک به رقابت خواهند پرداخت.

مهلت ارسال آثار: 20 تیرماه 1401

نحوه درخواست

اینشورتک‌ها می‌توانند در هر رشته‌ای از رقابت‌های نوآوری اینشورتک (نوآوری‌های زنجیره ارزش یا مدل‌های جدید کسب‌وکار دیجیتال) شرکت کنند. به منظور کسب صلاحیت برای شرکت در رقابت‌های نوآوری اینشورتک، باید جزئیات مربوط به کسب‌ وکار خود (مرحله اولیه یا فراتر از آن) و شواهد ملموسی را از موفقیت خود در نوآوری دیجیتال در همکاری با یک یا چند بیمه‌گر در 12 ماه گذشته ارائه دهند. آثار باید از طریق وب سایت TDI در مهلت مقرر ارسال شوند (مهلت ارائه آثار در پایان صفحه اعلام شده است). شرکت کنندگان باید اطلاعات مربوطه را در قالب یک فایل pptx حداکثر در 12 اسلاید و یک فایل ویدیوئی حداکثر 60 ثانیه‌ای ارائه دهند. اگر شرکت‌کنندگان به عنوان فینالیست منطقه‌ای انتخاب شوند، در یک رویداد مجازی مربوط به رقابت‌های منطقه‌ای شرکت خواهند کرد. تمام آثار شرکت‌کنندگان در این رقابت‌ها به صورت آنلاین منتشر خواهند شد تا نوآوری‌های همه متقاضیان در معرض دید عموم قرار بگیرند. برندگان منطقه ای اعلام خواهند شد و در اواخر سال در رقابت‌های جهانی نوآوری اینشورتک به رقابت خواهند پرداخت.

نحوه انتخاب

همه درخواست‌های واجد شرایط از طریق TDI در دسترس عموم قرار خواهند گرفت. برای رقابت‌های tمنطقه‌ای، گروهی از کارشناسان صنعت، نام 4 تا 6 اینشورتک را برای ارائه زنده در رویداد جوایز منطقه‌ای اعلام می‌کنند و اعضای TDI به برنده منطقه‌ای رای می‌دهند. هر برنده منطقه‌ای در رقابت‌های جهانی نوآوری ایشنورتک در دسامبر 2022 رقابت خواهد کرد که در آنجا مجدداً از اعضای TDI برای انتخاب برنده کلی رای‌گیری می‌شود.

نحوه درخواست

بیمه‌گران و بیمه‌گران اتکایی معتبری که به نوآوری‌های دیجیتال خود افتخار می‌کنند می‌توانند در رقابت‌های نوآوری بیمه شرکت کنند. آن‌ها به منظور احراز صلاحیت برای شرکت در رقابت‌های نوآوری بیمه‌گر، باید جزئیات مربوط به یک پروژه نوآوری را که در 12 ماه گذشته راه‌اندازی کرده‌اند، ارائه دهند. بیمه‌گران می‌توانند هر تعداد ورودی را در منطقه مربوطه خود ارسال کنند. آثار باید از طریق وب سایت TDI در مهلت مقرر ارسال شوند (مهلت ارائه آثار در پایان صفحه اعلام شده است). نامزدها باید اطلاعات مربوطه را در قالب یک فایل pptx حداکثر در 12 اسلاید و (اختیاری) یک فایل ویدیویی ارسال کنند. در صورت انتخاب به عنوان فینالیست منطقه ای، شرکت کنندگان در یک رویداد مجازی مربوط به رقابت‌های منطقه‌ای شرکت خواهند کرد. تمام آثار شرکت‌کننده در رقابت‌ها به صورت آنلاین منتشر خواهند شد تا نوآوری‌های همه متقاضیان در معرض دید عموم قرار بگیرند. برندگان منطقه ای اعلام خواهند شد و در اواخر سال در رقابت‌های جهانی نوآوری بیمه‌گر به رقابت خواهند پرداخت.

نحوه انتخاب

همه درخواست‌های واجد شرایط از طریق TDI در معرض دید قرار خواهند گرفت. برای رقابت‌های منطقه ای، گروهی از کارشناسان صنعت، نام 3 نامزد نهایی را برای ارائه زنده در رویداد جوایز منطقه‌ای اعلام می‌کنند و اعضای TDI به برنده منطقه ای رای می دهند. هر برنده منطقه‌ای در رقابت‌های جهانی نوآوری بیمه‌گر در دسامبر 2022 رقابت خواهد کرد که مجدداً از اعضای TDI برای انتخاب برنده کلی رأی‌گیری می‌شود.

مهلت ارسال آثار: 20 تیرماه 1401


لطفا برای ثبت نام در رقابت‌ جهانی بیمه دیجیتال 2022، این فرم را پر کنید. پس از ارسال فرم، همکاران ما اطلاعات شما را بررسی و نتیجه را به شما اعلام خواهند کرد.

Teams Registeration - TDI 2022
Maximum upload size: 2MB
Maximum upload size: 50MB
Maximum upload size: 50MB
در صورت نیاز می‌توانید یک فایل ویدیوی معرفی حداکثر 60 ثانیه‌ای آپلود کنید