رویداد تازه تک چیست؟

رویداد تازه تک برای افراد حوزه های مختلف است که دوست دارند با تکنولوژی های جدید و کسب و کارهای متنوع و نو آشنا شوند ، در این سلسله رویداد به بررسی و معرفی  حیطه های جدید تکنولوژی و کسب و کار پرداخته و یک استارتاپ  فعال در آن حوزه را با استفاده از کمک شرکت کنندگان مورد ارزیابی قرار می دهیم.

هدف اصلی و کلان  این رویداد  را می توان معرفی تکنولوژی ها و استارتاپ های جدید و گرفتن بازخورد از شرکت کنندگان مختلف دید.

موضوع این هفته ی رویداد تازه تک

موضوع این هفته ی رویداد تازه تک بیمه رفتار محوره اتومبیل هست.

بیمه خودروی رفتار محور 

بیمه خودرو یکی از رشته های بیمه ای بسیار ضروری است که به سبب اهمیت بالای آن، در برخی کشورها از جمله انگلستان به صورت اجباری ارائه می شود. در انگلستان نیز بیمه خودرو شخص ثالث برای افرادی که قصد رانندگی در شهر و جاده را دارند اجباری است. میزان نرخ حق بیمه در بیمه خودرو سنتی، براساس عوامل مختلفی از جمله سن، شغل، سوابق رانندگی، کدپستی و نوع ماشینی که راننده می شود، تعیین می شود. این در حالی است که عوامل نام برده، به میزان کمی می تواند ر یسک رانندگی فرد را مشخص نماید.
بیمه خودرو همچنین از جمله رشته‌های بیمه ای با ضریب خسارت بالا به شمار می رود و سالانه شرکت‌ های بیمه، مبالغ هنگفتی را به منظور جبران خسارت های وارده در این حوزه پرداخت می‌کنند. اگر یکی از دلایل  این امر را ادعاهای متقلبانه بیمه‌گذاران و تنوع روش‌های تقلب در رشته بیمه خودرو بدانیم؛ دلیل دیگر، عدم مدیریت ریسک مناسب و تالش جهت کاهش میزان احتمال وقوع خسارت در این زمینه است.
از طرف دیگر، سالانه صدها هزار نفر در تصادفات جادهای مجروح می شوند که این صدمات، از آسیب های جزئی تا آسیب های جدی به ستون فقرات گردنی، شکستگی‌های جدی و آسیب های مغزی متغیر است. تحقیقات نشان داده است که عامل اکثر تصادفات رانندگی، خطای انسانی است. تمامی مسائل و مشکالت نام برده را می‌توان با ارائه بیمه خودروی رفتار محور گیمیفای شده، تا حدود زیادی مرتفع نمود.

جهت شرکت در رویداد این هفته می‌توانید از طریق لینک زیر وارد شوید: