مرکز نوآفرینی بیمه و مالی پلنت، که از شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در «پارک علم و فناوری پردیس» و مستقر در «کارخانه نوآوری آزادی» است،  برای سال 1403 در حوزه‌های تخصصی مختلف، به ویژه بیمه، بانکداری، پرداخت، رمزارز، توسعه نرم‌افزار و … سرباز امریه می‌پذیرد.

با توجه به قوانین کشور در زمینه تسهیل خدمت مقدس سربازی و توسعه فعالیت شرکت‌های دانش‌بنیان و با توجه به اینکه مرکز نوآفرینی بیمه و مالی پلنت دارای مجوز دانش‌بنیانی می‌باشد، بر اساس آیین‌نامه امریه در شرکت‌های دانش‌بنیان (درج‌شده در وب‌سایت معاونت توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان معاونت علمی ریاست‌جمهوری)، دارای شرایط لازم برای پذیرش سرباز امریه می‌باشد.

پلنت همچنین بر اساس طرح تسهیلات خدمت نام وظیفه شهید صیاد شیرازی بنیاد ملی نخبگان نیز، از دانش‌آموختگان مقاطع تحصیلات تکمیلی سرباز می‌پذیرد.

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، پس از بررسی شرایط آیین‌نامه و توجه به امتیازات لازم برای ورود به‌ طرح‌های مذکور، با شماره 09999190225 تماس گرفته یا با ایمیل pr@plannet.ir مکاتبه کنند.

شرکت‌های غیردانش‌بنیان نیز می‌توانند در قالب این طرح‌ها، درخواست قرارداد سرباز امریه را برای کارکنان مشمول خود به پلنت ارائه دهند.