هم‌پـــــــــای آن‌ها که پـــــــــای اجرای ایده‌هایشان می‌ایســـتند

پلنـــــــــت
هم‌پـــــــــای آن‌ها که پـــــــــای اجرای ایده‌هایشان می‌ایســـتند
درخواست پذیرش

پلـــــنت، اولین مرکـــــز نوآوری صنعت بیـــــمه

شبکه نوآفرینی سرآمد با نام تجاری پلنت، در خرداد ماه ۹۸ و با عنوان اولین مرکز نوآوری در صنعت بیمه آغاز به کار کرد. پلنت تلاش می‌کند یک زمین بی‌طرف برای همه کسانی باشد که دغدغه نوآوری در صنعت پرفرصت بیمه دارند. ما تلاش می‌کنیم نقطه اتصال شرکت‌های بیمه، کارگزاری‌ها، نمایندگان، مدیران ارشد و میانی و فعالان این صنعت با استارتاپ‌ها، صاحبان ایده، کسب‌و‌کارهای نوآور و صاحبان فناوری باشیم. این اتفاق می‌تواند با مدل‌های متنوعی رخ دهد.

یکی از اولویت‌های ما کمک به رشد استارتاپ‌هایی است که کسب‌و‌کار آن‌ها ارزش افزوده‌ای در صنعت بیمه ایجاد می‌کند. پلنت آمادگی دارد بر روی کسب‌و‌کارهایی که بیزنس مدل جذاب برای فعالیت در بیمه دارند به صورت نقدی و غیر نقدی سرمایه‌گذاری کند.

کشف مساله‌های موجود در صنعت بیمه و یافتن راه‌های خلاقانه‌ای که منجر به ظهور بیزنس مدل‌های جدید و کسب‌و‌کارهای چابک در این صنعت شود، اتفاقی است که از دل همکاری نزدیک با فعالان بیمه‌ای بیرون می‌آید. ما علاقمند به تشکیل جسله، امضای تفاهم‌نامه، تبادل قرارداد حفظ محرمانگی، سرمایه‌گذاری مشترک و تعریف پروژه برای عرضه راه‌حل‌های کاربردی برای شرکت‌ها، کارگزاری‌ها و نمایندگان بیمه هستیم.

خدمات پلنت

خدماتی که پلنت با مدل‌های متنوع در اختیار تیم‌ها، استارتاپ‌ها و شرکت‌ها قرار می‌دهد.

سرمایه‌گذاری

ویژه استارتاپ‌ها

پلنت برای سرمایه‌گذاری بر روی استارتاپ‌ها مدل‌های متنوعی دارد. فیلترهای ما برای بررسی تیم‌ها در کمیته داوری پلنت، در گام اول داشتن محصول اولیه‌ و در گام دوم، داشتن مدل کسب‌و‌کار جذاب برای صنعت بیمه است.

استقرار در فضای‌کار

استارتاپ‌ها و تیم‌های علاقمند به فعالیت در صنعت بیمه

پلنت یک فضای کاری مشترک با ظرفیت ۶۰ نفر دارد. این فضا محل استقرار تیم‌های ما است. در کنار تیم‌های پلنت، این فضا می‌تواند در اختیار تیم‌هایی قرار بگیرد که علاقمند هستند در قالب پروژه‌هایی با مدت زمان مشخص، بر پایه نوآوری بر روی صنعت بیمه تمرکز کنند. 

دسترسی بی واسطه شبکه خبرگان بیمه

ویژه استارتاپ‌ها

بیمه صنعت پیچیده‌ای است. کشف مساله‌، تست و عرضه محصولات نوآورانه در بازار واقعی نیازمند دسترسی به خبرگان بیمه‌ای خواهد بود. شما در تعامل با پلنت می‌توانید دسترسی بی‌واسطه‌ای به مشاوران خبره صنعت بیمه در ایران داشته باشید. استفاده از دانش و تجربه این مشاوران هزینه‌های رشد یک کسب‌وکار را کاهش می‌دهد.

مشاوره نوآوری

ویژه شرکت‌های بیمه، کارگزاران و نمایندگان فعال صنعت بیمه

نوآوری در صنعت بیمه ایران مفهوم نسبتا تازه‌ای است. پلنت این آمادگی را دارد با استفاده از دایره گسترده مشاوران نوآوری به شما، به عنوان یکی از بازیگران کلیدی صنعت کمک کند که گام‌های موثر‌تری در حوزه نوآوری بردارید.

تعریف پروژه‌های نوآورانه

ویژه شرکت‌های بیمه

برای یافتن راه‌حل، طراحی بیزنس‌مدل و خلق محصولات و خدمات نوین بیمه‌ای یک فرمول چابک وجود دارد. شرکت‌های بیمه می‌توانند مسائل خود را به ترتیب اولویت در اختیار پلنت قرار دهند. پلنت بر پایه این مساله‌ها در دل خود تیم‌سازی انجام می‌دهد و در قالب تعریف یک پروژه نوآورانه با شراکت شرکت بیمه برای رسیدن به مدل کسب‌و‌کار تلاش می‌کند.

آموزش (آکادمی پلنت)

ویژه فعالان صنعت بیمه

با توجه به نیازهای کشف شده در صنعت بیمه تا کنون دوره‌های آموزشی متنوعی در پلنت برگزار شده است. همچنین ما این آمادگی را داریم که متناسب با نیازهای اعلام شده شرکت‌های بیمه برای شما دوره‌های آموزشی اختصاصی طراحی کنیم. در کنار این‌ها آکادمی پلنت به صورت تخصصی نیروهای نوآور مورد نیاز برای فعالیت در دل شرکت‌ها را تامین می‌کند.

برگزاری و میزبانی رویداد

ویژه فعالان صنعت بیمه و صاحبان فناوری

در پلنت، فضای ویژه‌ای برای برگزاری و یا میزبانی رویداد طراحی و ساخته شده است. در کنار این پلنت با مشارکت پارتنرهای تخصصی رویدادهایی از جمله رویداد وارونه (Reverse Pitch) و هکاتون نیز برگزار می‌کند. این رویدادها بر پایه اعلام نیاز شرکت‌های بیمه طراحی می‌شوند.

مشارکت در سرمایه‌گذاری

ویژه شرکت‌های بیمه، سرمایه‌گذاران خطرپذیر، هلدینگ‌های مالی

همواره تیم‌ها و استارتاپ‌های متنوعی در سبد پلنت وجود دارند. این تیم‌ها در هر مرحله از رشد خود نیاز به سرمایه‌گذاری دارند. ما در پلنت مشتاق همکاری با سرمایه‌گذارانی هستیم که علاقمند به فعالیت در صنعت بیمه هستند.

تدوین محصولات نوآورانه بیمه‌ای

برای همکاری

خلق و طراحی محصولات نوآورانه، براساس مساله های کشف شده ناشی از فعالیت کارگزاران و نمایندگان فروش در اتمسفر بازار با رعایت آیین‌نامه‌های مصوب شورای عالی، دستورالعمل بیمه مرکزی، بخشنامه‌ها و رویه‌های جاری در شرکت‌های بیمه‌ای

شرکای تجاری و کلیدی پلنت

تفاهم‌نامه‌ها، همکاری‌های مشترک

تیم‌های مستقر

اعضای سیاره پلنت

مجله اینشورتک

سلسله گزارش‌های ماهانه از روند اینشورتک‌های دنیا

چند روایت از نگاه‌های نوآوری در صنعت بیمه

آدرس پلنت: تهران، میدان آزادی، ابتدای جاده مخصوص کرج، جنب ایستگاه مترو بیمه، پلاک ۳۱، کارخانه نوآوری، سوله شماره ۳
تلفن: ۴۶۱۱۶۰۴۳ – ۴۶۱۱۶۰۵۲

با عضویت در خبرنامه اینشورتک پلنت از اخبار این حوزه با خبر شوید.

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شبکه نوآفرینی پلنت است.