به سیـــاره ما خوش آمدیـــد

پلنت به عنوان اولین مرکز نوآوری در صنعت بیمه از تیم‌ها و استارتاپ‌های فعال و یا علاقمند به فعالیت در حوزه بیمه دعوت می‌کند. پر کردن این فرم اولین قدم جدی برای شکل گرفتن ارتباط شما به عنوان یک تیم نوآور و خلاق با تیم پلنت است. این فرم به ما کمک می‌کند ایده کسب و کار شما را بهتر بشناسیم و بر مبنای این شناخت در مراحل بررسی و پذیرش، معیار درستی برای پاسخگویی نهایی داشته باشیم.
برای ما تیم-ایده و استارتاپ‌هایی اولویت پذیرش دارند که مستقیما و یا نهایتا با یک واسطه در صنعت بیمه فعالیت کنند. به غیر از این ما علاقمند به پذیرش تیم‌هایی هستیم که در حوزه‌هایی مثل سلامت، حمل و نقل، گردشگری، شهرهای هوشمند و… فعالند و می‌توانند با قرار گرفتن در کنار فرآیندها و محصولات بیمه‌ای ارزش جدیدی خلق کنند.
برای سکونت در پلنت هیچگونه محدودیتی برای سن، جنسیت، تحصیلات و یا منطقه جغرافیایی وجود نداشته و ایده و ترکیب تیم شما مهم‌ترین فاکتور برای پلنت خواهد بود.
پس ازتکمیل فرم، ارزیابی اولیه در مورد تیم-ایده شما انجام می‌گیرد و برای برگزاری جلسه اولیه با شما تماس گرفته می‌شود.

اگر فقط ایده داشته باشم می‌توانم ثبت نام کنم؟

در دوره شتابدهی اولویت ما با پذیرش تیم‌ها است. کسانی که یک مرحله از ایده‌پردازی جلوتر رفته‌اند. اما اگر فکر می‌کنید ایده شما می‌تواند در پلنت شکل بگیرد لطفا فرم را پر کنید. ممکن است در طرح شتابدهی پلنت پذیرفته نشوید اما ما شما را به عنوان یک دوست صاحب ایده در شبکه ارتباطیمان حفظ خواهیم کرد.

فقط استارتاپ‌هایی را که در صنعت بیمه کار می‌کنند جذب می‌کنید؟

خیر. برای ما مهم این است که کسب‌وکار بتواند در صنعت بیمه هم ارزش افزوده ایجاد کند. ممکن است شما یک سامانه مشاوره آنلاین پزشکی داشته باشید. قرار گرفتن شما در کنار بیمه‌های سلامت ارزش جدیدی در اختیار مشتری بیمه قرار می‌دهد. این برای ما هم ارزشمند است.

چقدر سرمایه‌گذاری می‌کنید؟

عدد سرمایه‌گذاری متناسب با میزان بلوغ و استعداد کسب‌وکار متفاوت است. برای دوره شتابدهی ۶ ماهه بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ میلیون تومان سرمایه نقدی و همین میزان سرمایه غیر نقدی برای هر تیم در نظر گرفته شده است.

پلنت چه ویژگی نسبت به بقیه شتابدهنده‌ها دارد؟ چرا باید پلنت را انتخاب کنم؟

مهم‌ترین ویژگی پلنت تمرکز بر حوزه بیمه و دسترسی به شبکه گسترده‌ای از مدیران و خبرگان این صنعت است. دسترسی به این شبکه می‌تواند در هزینه و زمان یک استارتاپ اینشورتک صرفه‌جویی کند.

می‌خواهم ثبت نام کنم

فرم تکمیل اطلاعات اولیه

Teams Registeration
  • اطلاعات ایده/ محصول / استارتاپ
  • اطلاعات تیم
  • سایر موارد و ثبت نهایی
بازار کسب و کار شما کدام است؟ *
آیا به غیر از تیم موسس، فرد دیگری روی این استارتاپ سرمایه گذاری کرده است؟ *
آیا برای استارتاپ شرکت ثبت شده است؟ *